תוכנות שכר קיימות

כל עסק וכל ארגון המעסיק עובדים, ואין זה משנה כמה עובדים או גודל הארגון, מחוייב להנפיק לכל עובד ועובד שכר. השכר יעובר לעובד בכל חודש עוקב ולרוב לקראת ה- 10 לכל חודש. על מנת שהארגון ומחלקות השכר, יוכלו לבצע חישובי שכר נכונים, עליהם להסתייע בתוכנות שכר. בשוק כיום, קיימות מספר תוכנות שכר ולכל אחד יש ייחודיות משלה. להלן סקירה קצרה על שתיים מהתוכנות הקיימות.

סינאל – מדובר בתוכנה המעניקה פתרון מלא לכל נושאי השכר, החל מדרכי בדיקת הנוכחות וכלה בתלוש השכר אותו מקבל העובד בסופו של דבר. המערכת מתממשקת עם מערכת הנוכחות הקיימת בארגון. חשוב לדעת כי המערכת היא לוקאלית וזה אומר, שכל בסיס הנתונים קיים ויושב אצל הלקוח עצמו. לאחר כלל החישובים והגעה לתלוש הסופי, הלקוח יכול לבחור להפיק את התלושים פנימית או על ידי החברה עצמה. מאחורי המערכת יושב מוקד תמיכה והוא מנוהל על ידי צוות מקצועי הכולל חשבי שכר מקצועיים. תכונות המערכת בין היתר הן: חילול דוחות, יכולת לייבא ולייצא קבצים, ניהול תביעות ביטוח לאומי, סימולטור התורם לתהליך קבלת ההחלטות, יכולת לביצוע חישובים רטרואקטיביים, שמירת כלל ההיסטוריה, ניהול נוכחות העובדים מבחינת היעדרויות, ניהול הסכמי שכר על ידי מנגנון מתקדם להגדרת הסכמי השכר, הגדרת משתמשים ויכולות גישה למערכת ועוד שלל פיצ'רים שהופכים את מטלת ניהול השכר לקלה וידידותית.

מלם שכר – תוכנה זו מגיעה מבית תוכנה מרכזי מאוד, בעולם השכר בישראל המספק שירותים לעובדים ועסקים בכל המגזרים השונים. בסיס הנתונים יושב בחוות שרתים מאובטחת ומתוחזקת באופן מלא על ידי מלם והחברה מעניקה תמיכה מלאה וליווי לאורך כל הדרך ללקוח. מערכת זו מאפשרת ללקוח את כל המודולים הדרושים לו על מנת לייעל את העבודה ולמקצע אותה. תכונות המערכת בקצרה הן: גמישות מלאה, הענקת כלים לאחזור מידע נדרש, יכולת הירארכיה, יישום הסכמי שכר (הן למגזר הציבורי והן למגזר הפרטי), דיווח היישר משעון הנוכחות או דיווח אינטרנטי, בקרה מלאה לצד חתימה שנייה בכל מודול ומודול, ניהול תהליך אחד בלבד לכל עובד – החל מרגע תחילת עבודתו ועד לרגע פרישתו, יכולת ניהול ותמיכת נוכחות רטרואקטיבית, יכולת חישוב מהיר של גמר חשבון כאשר עובד מסיים עבודה הכולל חישוב מלא של הפיצויים המגיעים לעובד, מענה ייחודי ומלא בכל הקשור לביטוח ופנסיית העובדים, המערכת מוסמכת תו תקן חשבונאי SSAE16 ומאפשרת גם התממשקות למערך דמי לידה ותשלום ליולדת.

לסיכום, לכל ארגון יש את המערכת המתאימה לו, שתיים מהמערכות הקיימות נקראות סינאל והשנייה מלם שכר ושתי אלו יצליחו להעניק לכל ארגון את כל הדרוש לו על מנת לנהל את כל נושא השכר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s