הצלחתם של פרויקטים במזכרת בתיה

באופן שהפתיע רבים, מזכרת בתיה הפכה להצלחה נדל"נית של ממש בשנים האחרונות. המושבה הוותיקה, שהתנהלה בדרך כלל בשקט ובשלווה, הפכה לישוב הפופולרי ביותר למגורים באזור השפלה. הצלחתן המפתיעה של דירות במזכרת בתיה יכולה להיות מוסברת במספר דרכים. כאשר מחפשים את הסיבות להצלחת פרויקטים במזכרת בתיה, חשוב להבין את היתרונות הרבים שהיא מציעה לתושביה.

מזכרת בתיה היא ישוב וותיק מאוד, זוהי למעשה המושבה הראשונה בארץ שהוקמה על יד הברון רוטשילד, בסוף המאה התשע עשרה. בתחילתה, כל שטחיה יועדו למגורים ולחקלאות. עם השנים המושבה התפתחה והפכה למועצה מקומית בראשית שנות החמישים.

מזכרת בתיה של היום שונה מאוד מיעודה המקורי. תושביה אינם עוסקים בחקלאות, אלא רובם בעלי מקצועות חופשיים והיא נחשבת לבעלת אוכלוסיה איכותית מאוד, שמדורגת גבוה בכל הפרמטרים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

כאשר מנסים לבחון את סוד הצלחתם של פרויקטים במזכרת בתיה בשנים האחרונות, מזהים שני גורמים מרכזיים.

מה גרם להצלחה הגדולה

-מיקום- מזכרת בתיה ממוקמת באזור מצוין, שנוח לחלק גדול מהאנשים.בועת הנדל"ן הגדלה משנה לשנה, גרמה לאנשים להתחיל לחפש נכסים למגורים רחוק מאזור מרכז הארץ. מחירי הדירות במרכז הפכו אותן לבלתי ניתנות להשגה עובר רוב האנשים, בעוד שמחירן של דירות במזכרת בתיה, שעלה מאוד מבעבר, עדין נחשב לשפוי יחסית עבור משפחות שמחפשות נכס למגורים.

מעבר דירה למזכרת בתיה מאפשר לאנשים לשנות את מקום מגוריהם מבלי להצטרך לוותר על מקום עבודתם במרכז. מיקומה הנוח, בסמוך לנתיבים מרכזיים כמו כביש 6 וכביש 431 הופך אותה לזמינה ונגישה מבחינת יכולת הניידות של תושביה. בנוסף, מזכרת בתיה נמצאת בקרבתן של ערים מרכזיות שמהוות מרכז תעסוקתי אפשרי, כמו רחובות וראשון לציון.

-איכות החיים- על אף שגדלה מאוד בשנים האחרונות, מזכרת בתיה היא עדין מושבה קטנה וציורית שמתאפיינת באיכות חיים גבוהה במיוחד. מרוחקת מאזורי עימות, בעלת מערכת חינוך איכותית, עם השקעה נרחבת בתרבות ובפעילויות לילדים ונוער וכמבן השקעה רבה בטיפוח פני היישוב.

מי שמחפש דירות במזכרת בתיה, יכול היום למצוא מגוון רחב של אפשרויות ברחבי המושבה, גם בשכונות הוותיקות וגם בפרויקטים חדשים שנבנים בה כל הזמן. עתודות הקרקע של מזכרת בתיה עדין רבות ויש להניח שתנופת הבניה בה תימשך בשנים הקרובות ותרחיב עוד יותר את אפשרויות הבחירה של מחפשי הדירות באזור.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s