ליצור לידים בהצלחה

אין עסק שלא יכול לחיות בלעדיהם: לידים. אותן פניות שאנו מקבלים מקלוחות פוטנציאלים אחרי שנחשפו אלינו בכל דרך אפשרית: פרסומת או אולי המלצה מחבר. יצירת לידים אינה משימה פשוטה, זאת כל אדם שעוסק בשיווק יודע. כאשר מדובר ביצירת לידים להלוואות, כדאי מאוד שהחברה שמבצעת את שירות הטלמיטינג תהייה איכותית, שירותית ובעיקר מקצועית. במציאות הדיגיטלית של ימינו, שיחת המכירה היא חשובה, אך לא פחות חשובים הם האלמנטים המשלימים אותה, כדי להפוך אותה משיחה רגילה – לשיחת מכירה מוצלחת.

איך לבחור חברת טלמיטינג?

בחירת שירותי טלמיטינג היא משימה לא פשוטה, אך הכרחית לשם יצירת לידים. מוקד הטלמיטינג בו תבחרו צריך ליצור עבור העסק שלכם תשתית עסקית וכמובן אנושית שתאפשר הגדלה של ההכנסות והרווחים. שירות טלמיטינג מאפשר הגדלה של קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ולכן החשיבות שלו היא רבה. מומלץ לבחור חברה שעושה את ההכנה לפגישה בצורה מסודרת ועובדת על פי שיטה. יותר מכך, אם אתם זקוקים ליצירת מאגר של לידים להלוואות, אל תתפשרו על חברות שאינן מתמחות בכך.
החברה שבה תבחרו צריכה לתת מידע רלוונטי ללקוח הפוטנציאלי שלכם, לכן צריך לתת פירוט של התועלות שיתקבלו אם יקח הלוואה כזו או אחרת.

תסריט שיחה מוצלח

תסריט שיחה בין אם בשיחת טלמיטינג ליצירת לידים להלוואות או יצירת לידים בתחומים אחרים, הוא דבר הכרחי ואי אפשר בלעדיו. תסריט השיחה פורט בפני הנציג את שלל ההתנגדויות שעלולות להיות ללקוח הפוטנציאלי ומציג את המענה שיש לתת על כל התנגדות. התסריט מאפשר לעשות "סדר בראש" לנציג המכירות, וחשוב שיכתב עם הרבה מחשבה ולא כלאחר יד. תסריט שיחה מוצלח מגביר את ההתעניינות של הלקוחות הפוטנציאלים, מצליח להעביר את היתרונות שבלקיחת הלוואה דווקא ממקור זה ובעיקר תורם למצב של יצירת לידים איכותיים שהופכים להיות לקוחות נאמנים.

כלים משלימים למכירה

שיחת המכירה ותסריט השיחה הם דברים חשובים, אך הם לא העיקר. בעולם של היום, יצירת לידים יכולה להיעשות במגוון דרכים. פלטפורמה ליצירת לידים להלוואות מאפשרת למשל לכל מי שהגיע אל עמוד הנחיתה או האתר שלכם לבצע פניה ישירה אליכם. הגולש ממלא על פי רוב טופס "צור קשר" באתר וכך הוא הופך להיות ליד. חשוב שטופס יצירת הקשר יהיה ברור, קריא ובעיקר כזה שאינו דורש מילוי של הרבה פרטים כדי למנוע מהלקוח הפוטנציאלי לנטוש את העמוד שלכם.
זה נשמע אולי פשוט, אבל על מנת ליצור לידים להלוואות חשוב שכל האלמנטים בתהליך יפעלו בצורה אחידה וישלימו אחד את השני. המענה הטלפוני או שיחת המכירה ללקוח הפוטנציאלי צריכה להיות בקו אחד עם הפרטים שנמסרו לגולש באתר או בעמוד הנחיתה. כך, כשטופס הצור קשר הוא ברור ומסביר לגולש בדיוק מה מצפה לו, כך גם שיחת הטלמיטינג תהייה אפקטיבית הרבה יותר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s