להפיק יותר מהבינה העסקית

יותר ויותר ארגונים מבינים שכיום אי אפשר להתקדם התקדמות ממשית בלי לעשות שימוש חכם בבינה עסקית. בעולם העסקי מידע רב נשמר במערכות המידע הפנים ארגוניות, ועל מנת שיהיה לו ערך ממשי יש צורך להפיק תובנות עסקיות מכמות המידע העצומה הזו. חברת גרינהאוס מתמחה ביצירה ובהטמעה של מערכות BI ובהן מערכת מידע גיאוגרפי, שמאפשרות להוציא יותר מהמידע הארגוני ולקבל באמצעותו החלטות חכמות יותר.

ללמוד מהמידע הנצבר

מערכות בינה עסקית כמו המערכות של גרינהאוס, מאפשרות כאמור להפיק תובנות של ממש מהמידע הארגוני. יותר מכך, זהו בהחלט כלי שמעניק יכולת לקבל החלטות ניהוליות חשובות, שיש באפשרותן לסייע למנכ"ל ולצוות הניהול הבכיר לקבל תשובות מדויקות וגם מהירות יותר לשאלות חשובות. בדרך זו ניתן לבדוק גם איפה נמצאת החברה בהקשר למטרות שהוצבו ועד כמה היא מצליחה להתקדם לעבר היעדים העתידיים. הייחוד של גרינהאוס הוא בין היתר בכך שהיא חלק מקבוצה איכותית ומצומצמת של חברות BI ישראליות, שמספקות שירותים ומוצרים עבור עסקים ממגוון סוגים.

חשיבה עסקית גלובלית

התובנה אליה הגיעה חברת גרינהאוס היא שיש ערך עצום לאימוץ נקודת מבט רחבה ככל האפשר על פעילות עסקית של ארגונים. זה משמש חברות וארגונים שונים בגיבוש האסטרטגיה הכללית של הארגון. מערכת מידע גיאוגרפי, פרי פיתוח של גרינהאוס פועלת באמצעות מידע שמופיע באופן חזותי עם מפות וירטואליות. המערכת מעניקה לארגונים שונים ומגוונים נקודת מבט "מלמעלה" על פעילותם העסקית. כלי הבינה העסקית מתרגם את המידע של מערכת מידע גיאוגרפי לתובנות עסקיות של ממש. בדרך זו יכול הארגון לשעוט קדימה בעולם העסקי בצורה חכמה ויעילה. היתרון במידע הגיאוגרפי כפי שהוא בא לידי ביטוי במערכת זו, הוא בגמישות של מערכת הבינה העסקית. יחד עם היכולת של המערכת לתרגם מידע לידע חזותי, ניתן להפיק תובנות בזמן אמת על ידי יחידות ומחלקות שונות בארגון. האפקט של שימוש במערכת כזו הוא יעילות שמתורגמת להצלחה פיננסית ועסקית.

ייחודיות המערכת

לא מספיק לפתח מערכת מידע גיאוגרפי, ההטמעה החכמה היא זו שעומדת בבסיס ההצלחה של גרינהאוס ומערכות נוספות שלה. הטמעת המערכת בארגון מאפשרת יתרונות רבים: יצירה של התראות על בסיס של מדדים שונים (כלכליים, אקלימיים, דמוגרפיים וכן הלאה), לנתח את היחס בין מוקדי מכירה לבין המיקום הגיאוגרפי שלהם, פיתוח של מהלכים אסטרטגיים אשר נסמכים על תצוגות מפה ומידע ויזואלי, ניתוח מרכזי רווח והפסד לפי מיקומים גיאוגרפיים ועוד. בשנים האחרונות, השימוש בכלים חכמים כמו מערכת מידע גיאוגרפי הולך ותופס תאוצה ונעשה יותר ויותר דומיננטי. ליווי ותמיכה בתהליך ההטמעה של המערכת ולאחריו, מאפשרת לחברות ולארגונים להפיק יותר מהמידע הארגוני. המידע הנצבר בארגון הופך באמצעים טכנולוגיים מהירים ויעילים לכלי חכם שמאפשר לקבל החלטות עסקיות נבונות יותר שמסתמכות על נתונים ופחות על תחושות בטן.

 

 

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s