יתרונות השימוש בחברת תמלול מקצועית

בתמלול אנו מפיקים מהקלטת שמע מסמך כתוב של תוכן ההקלטה. תמלילים משמשים אותנו במקרים רבים – החל מעבודות מחקר אקדמיות, צרכים משפטיים, ישיבות, פגישות, חקירות, ראיונות ועוד. עבודת התמלול מצריכה ידע, מיומנות, זריזות הקלדה, בקיאות ברזי השפה העברית, שמיעה חדה וסבלנות רבה, תכונות שאינן מצויות לרוב אצל מתמללים בלתי מקצועיים. עבור מתמללים אלו, תמלול הקלטות עשוי להיות עבודה מפרכת, כאשר אפילו אם יצליחו לתמלל בכוחות עצמם, מרבית הסיכויים כי התוצאה תהיה איכות תוצר נמוכה, ובלתי מדויקת ומובנת.  על מנת לתמלל הקלטה באופן מקצועי, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ועתירת ניסיון, אשר תפיק תמלילים מקצועיים. הנה כמה יתרונות של שימוש בשירותיה של חברת תמלול.

 

פענוח וסינון רעשים – פעמים רבות איכות ההקלטה נמוכה, וישנו קושי להבין את הדברים הנאמרים, בין אם הסיבה היא רעשי רקע מרובים או ווליום דיבור נמוך עקב הימצאות הדוברים במרחק רב מדי ממכשיר ההקלטה. למתמלל הבלתי מקצועי עשוי להידרש זמן רב וחזרות מרובות על אותם קטעי הקלטה על מנת לפענח את הנאמר בה, בעוד שחברה מקצועית יכולה להיעזר בשירותי מעבדה אשר מסננים את רעשי הרקע, מגבירים משמעותית את עוצמת הווליום של דוברים מסויימים וכו', כך שניתן להגיע לתוצאה המושלמת ביותר.

 

דקדוק והגהה – כללי הדקדוק וההגהה הם כלי חשוב בידיהם של המתמללים המנוסים. לא רק שמתמללים מקצועיים יפיקו תוצר סופי חף משגיאות כתיב ודקדוק, אלא בקיאותם הרבה בחוקי הלשון מאפשרת להם להשתמש בפיסוק וניקוד על מנת להעביר את "רוח הדברים" של ההקלטה, כך שקריאה בתוצר הכתוב נותנת את התחושה של הימצאות במקום ההקלטה והאזנה מנטלית לדוברים בו.

 

עבודה יסודית – כאשר משתמשים בשירותיה של חברה מקצועית ניתן להיות בטוחים שלא יוותרו חללים ריקים בתוצר הכתוב, הנובעים מחוסר אפשרות להבין את הנאמר במקטעים מסוימים בהקלטה. הודות לניסיון הרב ולשימוש בשירותי פענוח במעבדה, התוצר הסופי יהיה מלא ומדויק ככל הניתן.

 

זיהוי קולי – עבור המתמלל הבלתי מקצועי, עשוי להיות קושי רב להבדיל בין הקולות השונים של הדוברים בהקלטה, בעיקר אם מדובר על איכות הקלטה נמוכה. חברה מקצועית משתמשת בשירותי זיהוי קולי של מעבדת קול, אשר מאפשרים זיהוי במידת בטחון מקסימלית של קולות הדוברים השונים.

 

עמידה בלוחות זמנים תמלול הקלטות עשוי להיות מלאכה הלוקחת זמן רב, במיוחד ככל שרמת הנסיון של המתמלל נמוכה. שימוש בשירותיה של חברה מקצועית כגון אילן שירותי תמלול יבטיח לכם את התוצר הסופי תוך זמן מועט ועם עמידה מקסימלית בלוחות הזמנים הקבועים.

 

מחיר אטרקטיבי – שימוש בשירותיה של חברה מקצועית לא בהכרח מעיד על כך שתידרשו להיפרד מסכומים גבוהים. אנו מציעים מגוון שירותי תמלול והקלטה במחירים אטרקטיביים, ומבלי להתפשר על איכות התוצאה והשירות.

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s