שעון נוכחות בטלפון – קל ונוח

עסקים רבים הינם עסקים אשר עובדיהם מבצעים את פעילותם מחוץ לכותלי המשרד. יש צורך לנהל את שעות העבודה של העובדים כדי לבצע מעקב וכדי להכין שכר עבודה. יש משרות שהתשלום עבורם הינו גלובאלי  בלי קשר לכמות השעות של המועסקים. אבל בכל אופן, יש צורך לעקוב אחר המשימות שהם מבצעים, על מקומות הפגישה, על שעות המנוחה וההפסקה ועוד. עובדים רבים מעוניינים אף הם לדווח על פעילותם למעסיקיהם ושיטות המעקב האוטומאטיות הינן יעילות ביותר.

 דיווח שעות נוכחות לעסק קטן או עסק מורכב אחר הינה פיתרון אולטימטיבי. זוהי סוג של תקשורת שנועדה לדווח בצורה עניינית למטרות מעקב. כמובן, שיש תקשורת ורבאלית ואחרת שמטרתה היא התייעצות, דיווח, קבלת החלטות ועוד. וגם אותה ניתן לעשות באמצעות טלפון נייד חכם. אפליקציית שעון נוכחות לאנדרואיד כוללת בתוכה מספר אפשרויות. ניתן לדווח על היעדרות, העברת רשימת משימות, דיווח על כניסה בשעה יעודה לפגישה עם לקוח או גורם אחר שקשור לעסק ועוד.

דיווחים רבים ושונים

ניתן לדווח על שורה ארוכה נוספת של פרטים שאינם בהכרח קשורים בשעות עבודה. כמו למשל: מספר קילומטר יומי, מספר פגישות שהתנהלו באותו יום, מספר מכירות שהתקיימו ועוד. לכל אחד מהנתונים הללו יש חשיבות לראיית המצב מזווית ראייה רחבה והם נותנים אינדיקציה על פעילות העובד. מנהלו יכול להשתמש בנתונים אלו שמסופקים מדי יום, ועם אחרים נוספים שיש בידיו, לצורך הסקת מסקנות, התוויות דרכי פעולה, החלטות על שינויים בהתנהלות ועוד. אפליקציית שעון נוכחות לאנדרואיד מותאמת בצורה מושלמת לבית העסק ויש בה תועלות רבות ומגוונות. האפליקציה יכולה להיות מותקנת בקלות והשימוש בה נוח מאוד.

מומלץ לנצל את האפליקציה שמתפקדת כמו שעון נוכחות בעסק קטן, אבל עם תוספות רבות אחרות. השימוש בה נעשה בכל מקום ובעל עת והמעסיק יכול לעקוב באמצעות המפה ולראות שהיא אכן מתבצעת במקום שמוגדר כתחום הפעילות של העובד. נושא השליטה של בעל העסק הינו קריטי ויש לו תפקיד בתפעול יעיל של מערכת העסק. בעידן שבו להוצאות הכספיות יש משמעויות חשובות ואף מרחיקות לכת, כל חיסכון יכול לתרום לשורת הרוח של העסק. מומלץ לרכוש אפליקציה מיצרן בעל ניסיון אשר יכול לסייע בהדרכה ובשירות לטווח ארוך. חברה מקצועית בעלת האפליקציה תספק יחס אישי לכל לקוח אשר משתמש בשירותיה לקידום ענייני העסק שלו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s