על חשיבותו של התואר השני במנהל עסקים להצלחה בעולם העסקי

תואר שני במנהל עסקים הוא בין המבוקשים היום בקרב המעוניינים להמשיך את לימודיהם לאחר סיום לימודי התואר הראשון. הסיבה לכך טמונה בכך שתואר זה מקדם באופן כמעט מיידי את הבוגרים לעבר הצלחה עסקית. חלק ניכר מהמנהלים המובילים את הארגונים והחברות המצליחות במשק, הם בעלי תואר שני במנהל עסקים וגם יזמים ואנשי עסקים אשר מקימים חברות ומיזמים, פונים ללימודים אלה הנחשבים לאבן יסוד בעולם העסקים. הסיבה למעמדו הרם של תואר זה נמצאת בתכני הלימודים ובסוגי ההתמחויות שניתן לבחור בניהם בעת ההרשמה. הן מסלול הלימודים והן ההתמחויות, נבנים על ידי בכירי אנשי האקדמיה בצורה אשר מבטיחה לבוגרים את מערך הכלים המשמעותי ביותר לשם ניהול עסקי והתפתחות מקצועית מועצת.

למי מיועדים הלימודים, כמה זמן עורכים ומה נלמד

לימודי תואר שני במנהל עסקים מיועדים לבוגרי תואר ראשון אשר מעוניינים להתמקצע ולהפוך לאנשי מפתח בתחומי השיווק, הפרסום והניהול. משך הלימודים הוא שנתיים, כאשר הלימודים מורכבים ממערך קורסים מתקדמים, חלקם כלליים וחלקים עוסקים בנושא ההתמחות שנבחר. המטרה הסופית של הקורסים העיוניים המקיפים היא להכין את הסטודנטים למה שקורה בשטח בספרה העסקית ועל מנת להקנות להם את כלי הניהול בעלי האוריינטציה השיווקית הדרושה היום במרבית תחומי העסקים. ההיבט התיאורטי – אקדמי ושילובו עם עולם המעשה, מבנים תוכנית לימודים שתסייע לבוגרים להשיג הצלחה בעולם העסקים בישראל ובחו"ל. נושאים כגון התנהגות צרכנית, יסודות ניהול ושיווק, שיווק בינלאומי, ניהול ופרסום, פיתוח מוצרים וקורסי אסטרטגיה, מספקים את הידע המעשי העדכני ביותר הדרוש להתנהלות בעולם העסקי התחרותי של היום. שילוב החומר התיאורטי עם היבטים מהשטח, מאפשר רכישת כלים שימושיים שיבטיחו הצלחה עסקית.

הרצאות אורח ורכישת כלים מקצועיים

הרצאות אורח ודיונים עם אנשי ניהול ושיווק המובילים בישראל, הם חלק חשוב במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים ובמוסדות הלימוד משקיעים בזה לא מעט מאמצים. הרצאות ודיונים אלה מביאים בפני הסטודנטים את הניסיון האישי של האנשים המצליחים בישראל וקשרים עסקיים שניתן לרכוש ולפתח במסגרת הלימודים לתואר שני במנהל עסקים, יבטיחו השתלבות מהירה ויעילה בתחום התעסוקה לאחר סיום הלימודים. בניית קריירה עסקית ועמדות מפתח בארגונים המובילים במשק, יהיו פתוחים לבעלי התואר השני במנהל עסקים. האינטגרציות הרבות שנכללות במסגרת לימודים אלה והכלים המעשיים שנרכשים תוך התנסות, יאפשרו לבוגרים להשתלב במשרות בכירות ולהתקדם במהרה בתפקידיהם הנוכחים. נוסף לכך, מרכזי ניהול קריירה שמציעים המוסדות האקדמיים המובילים בהם ניתן ללמוד את התואר המבוקש, יקדמו יצירת קשרים בין הסטודנטים לבין המעסיקים הפוטנציאליים. היכרות עם פירמות וארגונים במהלך הלימודים וסקירת השוק העסקי בישראל הנעשית גם כן במהלכם, יאפשרו לבעלי התואר לבחור את נתיב הקריירה שלהם טוב יותר. בנוסף, בעלי תואר שני במנהל עסקים יוכלו להגיש את מועמדותם ליותר משרות בחו"ל וגם להמשיך את הלימודים באקדמיות שמעבר לים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s