קורות חיים מכירות – וידיאו כחזות הכל

מי מכם הרוצים למקסם את יתרונם היחסי ולהגביר את הסיכוי להרשים את המעסיק הפוטנציאלי בהיותם מועמדים מוכשרים, הראויים למשרה המוצעת יכולים להסתייע בשליחת קורות חיים בווידיאו, שתאפשר להם להיחשף בפני המעסיקים כמועמדים בשר ודם ולא רק כמסמך WORD.

קורות חיים מהווים מסמך חשוב ביותר בהיותו תעודת הזהות המקצועית, ההשכלתית והתעסוקתית. מדובר בכרטיס ביקור ומקדם מכירות שיווקי של המועמד כאחד. ישנה חשיבות רבה להגשתו המקצועית באופן מוקפד ביותר.
מי מכם שרוצים למקסם את יתרונם היחסי ולהגביר את הסיכוי להרשים את המעסיק הפוטנציאלי בהיותם מועמדים מוכשרים, הראויים למשרה המוצעת יכולים להסתייע בשליחת קורות חיים בווידיאו, שתאפשר להם להיחשף בפני המעסיקים כמועמדים בשר ודם ולא רק כמסמך WORD.
דרושים מכירות שטח – רואים שאתם מתאימים…
קורות חיים מכירות שנשלחים בווידיאו עשויים לחשוף את המועמד באופן שבו הוא רוצה להיחשף: נינוח, מסודר, רהוט, ענייני, בוטח בעצמו ומודע לכישוריו ויכולותיו, אסרטיבי. המימד האנושי הבולט, המודגש, המומחש באופן ויזואלי בלתי אמצעי מאפשר למועמד הבוחר לשלוח קורות חיים בווידיאו להעמיד עצמו במקום טוב ברשימת המועמדים הפוטנציאליים הנענים למודעת דרושים מכירות שטח.
קורות חיים מכירות שמוגשים לא כמסמך יבש, נטול פנים, שבו גם מי שמזדהים בשמם ובפרטיהם השונים נותרים בבחינת אנונימיים בהעדר מראה דמותם, הינם קורות חיים שהמגיש אותם זוכה ליתרון יחסי משמעותי על פני מועמדים אחרים.
קידום מכירות דרושים באמצעות הווידיאו הוא אכן הדרך האפקטיבית של מועמד לקדם עצמו כמתאים לקבלת תפקיד מקדם מכירות של חברה. על מנת להפיק את המיטב ואת המרב משימוש באמצעי זה חשוב להתאמן היטב, לקבל משוב, לתקן את הטעון תיקון, להיות מודע לחשיבות אחידות המסר בין צורה לתוכן, בין מהות לאופן, כך ששפת הגוף לא תסתור את הדברים הנאמרים אלא תשלימם ותהלום אותם.
קידום מכירות דרושים – קורות חיים כריאיון ראשון
שימוש בווידיאו לשליחת קורות חיים ויזואליים בכלל ובעיקר ובפרט קורות חיים מכירות עשוי לחסוך ולמעשה לייתר את ההזמנה לריאיון קבלה היות שהמועמד עשוי להרשים את המעסיקים הפוטנציאליים כבר בשלב קורות החיים הוויזואליים שלו: הם רואים ושומעים אותו ויכולים להתרשם ממנו באופן בלתי אמצעי; הם יכולים לעמוד על טיבו, להתפעל מההופעה הייצוגית שלו, מכושר השכנוע ומתכונות חשובות ומהותיות אשר על כל סוכן מכירות מקצועי ראוי לשמו ולתפקידו להיות ניחן בהן.
אם אתם רואים מודעת קידום מכירות דרושים ואתם חשים וחושבים כי ההופעה החיצונית המרשימה שלכם עשויה להקנות לכם יתרון יחסי – כדאי ומומלץ להסתייע בווידאו כאמצעי לשליחת קורות חיים.
דרושים מכירות שטח – המטרה מקדשת ומחדשת את האמצעים
בניגוד למסמך רגיל של קורות חיים, אשר מעסיק פוטנציאלי יכול להסתפק ברפרוף עליו, כאשר אתם מציגים עצמכם ומעידים על עצמכם באופן ויזואלי, המעסיק יכול לגלות בכם עניין. הופעתכם כובשת ומשכנעת. הוא מזהה בכם את הפוטנציאל בתוך שניות אחדות וממשיך לשמוע ולראות אתכם. הוא חש כי אתם עשויים להתאים לו. יש לכם סיכוי. נצלו אותו. קורות חיים בווידיאו עשויים לחדד, להבליט ולהעצים את ייחודכם ואת יתרונותיכם היחסיים. מהר מאוד אתם – קל וחומר המעסיקים הפוטנציאלים – עשויים להיווכח כי לא הבל היופי ולא שקר החן – שניהם אמת לאמיתה, מקדמי מכירות אפקטיביים מאין כמוהם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s